Job: Spawacz MIG/MAG

Aktualnie poszukujemy kandydata do Działu Produkcji na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: Chałupy

Explore us

Hako Technology is a part of the European industry group named HAKO Group, which employs around 2000 people around the world. Over 200 of them works in Chałupy (near Koszalin). Hako Technology specialises in fabricating and mounting welded elements with black stainless steel and aluminium.

The company differs from other metal industries in having state-of-the-art technology in Poland when it comes to powder coating.

Richly equipped machinery, trained experts and fully committed employees- these make Hako Technology be able to adjust the resources for clients’ needs in a flexible way.

Zakres obowiązków:

  • spawanie metodą MIG/MAG konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego zgodnie z wymogami,
  • utrzymanie właściwego poziomu jakości oraz czystości na stanowisku pracy.

Czego oczekujemy:

  • umiejętność spawania metodą MIG/MAG, doświadczenie w spawaniu rur, profili cienkościennych oraz elemetów ciętych laserowo,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz narzędziami pneumatycznymi,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • gotowości do pracy 2-zmianowej.
  • uprawnienia lub certyfikat spawalniczy
  • umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność, samodyscyplina.

Dodatkowym atutem będą:

  • posiadanie uprawnień na suwnice lub żurawie.

Co oferujemy

  • przyjazną atmosferę,
  • szkolenia wewnątrz zakładowe oraz szkolenia na zewnątrz zakładu,
  • atrakcyjny czas pracy (poniedziałek-czwartek 8,5h, piątek 6h),
  • pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover),
  • kartę Multisport,
  • świadczenia z funduszu socjalnego,
  • udział w projektach.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Klauzula informacyjna:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Hako Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Chałupy 30, 76-024 Świeszyno.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji w zakresie wyrażonej zgody.

3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Hako Technology Sp. z o.o.
NIP: 7821976958,
REGON: 631031259

+48 94 347 04 04
+48 94 316 19 43
sekretariat@hakotech.pl

Chałupy 30
76-024 Świeszyno
Polska