Strona główna » Lakiernia

Lakiernia

Lakiernia, którą dysponujemy, powstała w 2018 roku i jest jedną z najnowocześniejszych lakierni w Polsce.

Wymagania techniczne dotyczące czasów cykli i wymiarów dla dużych i małych detali są bardzo różne, dlatego też nasza lakiernia składa się z dwóch oddzielnych linii malarskich z powszechnym zastosowaniem obróbki wstępnej, tunelu chemicznego, sekcji chłodzenia i pieców do utwardzania.

Kabiny proszkowe, stacje maskujące i demaskujące są oddzielone ze względu na różnice w komponentach (wagi; warianty zawieszenia).

Inne ważne wymagania to szybka zmiana koloru przy niskim ryzyku przeniesienia koloru, bardzo dobre wykorzystanie energii całego systemu i optymalne czasy załadunku na stanowiskach montażu i demontażu.

Rezultat: 2-liniowy system, który jest bardzo elastyczny i skalowalny. Odpowiednie linie mogą pracować z różnymi prędkościami w zależności od dziennego zapotrzebowania.

Małe części są przetwarzane w procesie ciągłym, duże części są w dużej mierze wykonywane indywidualnie.

Produkty

Wykonujemy podzespoły do maszyn czyszczących wewnątrz i na zewnątrz budynków, do utrzymania czystości terenów komunalnych i pielęgnacji terenów zielonych. Dumnie uczestniczymy w produkcji zamiatarek, szorowarek, odkurzaczy przemysłowych i polerek, używanych we wszystkich znaczących sieciach handlowych w Polsce i na świecie.

Produkujemy również części spawane do ciągników, zamiatarek ulicznych, kosiarek, nośników narzędzi używanych w zieleni miejskiej, jak i bardzo popularnych u nas transporterów marki Multicar.

Hako Technology jest również dostawcą dla innych firm z obszaru Polski, Niemiec, Danii i Holandii, działających w obszarach systemów znakowania dróg, rolnictwa i hodowli oraz produkcji maszyn dla przemysłu opakowaniowego.

Park maszynowy

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którego skład wchodzą: piła, gilotyna, walcarka, prasa 60T / 300T / 500T, tokarka ręczna, tokarka numeryczna, frezarka numeryczna, sztancarka, piaskarka, zaginarka, prasa mimośrodowa, prasa krawędziowa, wiertarki, zgrzewarki, urządzenia do zgrzewania kołków, spawarki mig/mag, spawarki – Tig , spawarki elektroda otulona, lasery.

Bezpłatna wycena usług

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.